0537 711 11 17 - 0541 420 54 53

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Kameraların Çözünürlükleri Gerçekmi?
Evet Ürünlerimizin Gerçek Üretici çözünürlüklerini Belirtiyoruz. Özelliklerinde Yazan Tüm Bilgiler Gerçektir
Güvenlik Kamera Sistemi Yaptırmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?
İşletmeniz Veya Eviniz İçin Kamera Sistemi Kurdurmaya Karar Verdiyseniz Size En İyi Hizmeti Sunan Firmayı Seçmeniz Avantajınıza Olacaktır Fiyatından Ziyade Firmanın Ürününlerinin Arkasında Durup Durmadığını birinci Kriter Olarak Belirleyiniz
Kayıt Cihazlarının Kayıt Süreleri Nedir ?
Bu Durum Kamera Sayısına Ve Kullanılan Depolama Biriminin Kapasitesine Göre Değişen Bir Kriterdir. Örneğin 1.3 Mp Ahd Kamera Kullanılmış Ve 4 Kamera Bulunan Bir Sistemde 500 Gb Bir Depolama Birimnin Kullanılması Sonucunda 5 İle 6 Günlük Bir Kayıt Tutabilirsiniz
Ürünlerin Garantisi Varmıdır ?
Login Güvenlik Olarak Sattığımız Tüm Ürünlerimizin 2 Yıl Resmi Garantisi Mevcuttur. Bu Sürenin Geçmesi Durumunda Ve Cihazda Bir Problem Yaşanması Durumunda Mümkün Olduğunca Ücretsiz Veya Düşük Bir Ücret Karşılığında Tamir Ettirmeye Çalışıyoruz.
Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir ?
Ürünlerimizin Satışını Günlük Dolar Kuruna Göre Gerçekleştirmekteyiz Ve 2 Türlü Ödeme Seçeneği Kabul Etmekteyiz Nakit Ve Kredi Kartı İle Ödeme Yapma Seçeneklerimiz Mevcuttur.
Satın aldığımız ürün ile ilgili destek oluyor musunuz?
Tabi ki, satın almış olduğunuz ürünlerde karşılaştığınız durumlarda ücretsiz destek oluyoruz. Destek hizmetimiz satın almış olduğunuz ürün ile sınırlıdır. Kayıt Yedekleme İşlemleri Sadece Ücrete Tabidir.
Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?
Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Aksi belirtilmedikçe fatura, ödemeyi yapan kişi adına kesilir. Dilerseniz faturanızı karşı ödemeli kargo ile veya taranmış halini mail adresinizden alabilirsiniz.