0537 711 11 17 - 0541 420 54 53

Sosyal Medyada Biz}

Araç Takip Sistemi OBD

Araç Takip Sistemi OBD

2000 model ve sonrası tüm binek,ticari ve ağır vasıta araçlarda tak-çalıştır şeklinde çalışan 3G araç yönetim ve takip sistemidir.OBD plus ile aracınızı kişisel bilgisayarınızdan yada mobil cihazınızdan takip edebilir, sağlık durumunu kontrol edebilir ve düzeltebilir, sürüş alışkanlıklarını kontrol edebilir ve aracınıza uzaktan müdahale edebilrisiniz.

OBD plus aracınıza bağlandığı andan itibaren aracınızın beyninden gelen verileri ve konum bilgilerini kendi bulut sunucusuna gönderir. Sunucularımıza ulaşan bu verilere siz istediğiniz web platformundan hızlıca ulaşabilirsiniz. Aracınızın bilgilerini bulut teknolojisi sayesinde en detaylı şekilde görebilir, en güvenli şekilde saklayabilir ve en hızlı şekilde raporlayabilrsiniz.

Eksiksiz Analiz
Raporlama modülü sayesinde fılonuzu yada aracınızı tüm detaylarıyla raporlayın ve analiz edin.

Organize Edin
Organizasyon modülü ile sürücünün telefonuna sms yada e-posta ile iş emirleri gönderin. Araçlarınızın gideceği noktaları önceden belirleyin kontrol .edin . Trafik durumuna göre filônuzu yönlendirin ..

Daha iyi bir sürüş ile azaltılan co2 emisyon miktarı aynı zamanda canlı sensör verileri ile sürekli kontrol edilmektedir. Eğer emisyon değeri standartların üstüne çıkarsa sistem otomatik uyarı verip size bildirim gönderiyor. Diagnostik bölümündeki canlı ve referans veriler ve bu emisyon miktarındaki artışı yorumlayabileceğiniz grafikler sayesinde siz ya da servisiniz aracınıza müdahale etmeden önce daha çok bilgiye sahip olabiliyor. Bu sayede yollarda daha az co2 emisyonu yapan araç görmek mümkün olacaktır.

26 Şubat 2018
2.092 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN