0537 711 11 17 - 0541 420 54 53

Sosyal Medyada Biz}

Apartman kamera Sistemi

Apartman kamera Sistemi

Hızla Gelişen Şehirler Beraberinde Farklı tehlikelerinde Ortaya Çıkmasına Sebep Olmaktadır. Bu Tehlikelerin Başında mal Ve Can Güvenliği Gelmektedir. Kalabalıklaşan Şehirlerde kötü Niyetli Ve haksız kazanç Elde etmek İsteyen Kişiler Baş Göstermektedir. tabi Bu Şekilde Problemlerin çoğalması İle İnsanlarda kendilerine Bu Tehlikelere karşı Farklı Çözüm Yolları Aramaktadırlar. Evlerini Doğabilecek Tehlikelere Karşı Gözetim Altında Tutabilmek İçin Güvenlik Kamera Sistemleri İle Bu durumu kayıt Altına Alabilmektedir. Bu kayıtlar Sayesinde Doğabilecek Tehlikenin Sebebini ve Nasıl Oluştuğunu İzleyebilmektedir. Apartman kamera Sistemi Sahipleri bina Kamera Sistemi Site Kamera Sistemi Villa Kamera Sistemi ve Yazlık kamera Sistemi Gibi Bir çok Güvenlik Kamera Sistemi Gibi Seçenekler Arasından birini tercih Ederek bir Çok yaşanacak Problemin Önüne geçmek İçin Önlem almış Olmaktadırlar.Aşağıda Bulunan Gece görüşlü Apartman kamerası plaka tanıma Özelleği Yüz Tanıma Özelliği gibi Bir Çok Özelliğe Sahip Olmaktadır.

Apartman Kamera Sistemi

Apartman Kamera Sistemi

Bu Tarz kameraların uzun Gece Görüş Özelliği Sayesinde Zifiri Karanlıkta Bile 30 Metre mesafedeki Bir Objeyi Rahatlıkla Tanımlamaktadır. Gelişmiş Yönetim Paneli Sayesinde Dijital Zom Yapma, görüntü Netleştirme ve Hareket Algılama Sayesinde Bir çok Detayı görüntülemektedir.

 

 

 

Apartman Kamera Sistemi, 4 Kameralı Kamera Sistemi, 8 Kameralı Kamera Sistemi, 16 Kameralı Kamera Sistemi ve 32 Kameralı Kamera Sistemi Olmak Üzere Bir Çok Altarnatifi Bulunmaktadır. Login Güvenlik Olarak Ücretsiz Keşif Hizmetimiz İle size en İyi Sonucu verecek Sistemi Tespit edip Size En Uygun Fiyatı Sunmaktayız.

18 Ocak 2018
5.054 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN